Вітаємо із відмінним результатом на фінальному етапі обласної олімпіади з фізичної культури наших учнів – Тітову Олександру (1 місце) та Сороколіта Олексія (2 місце) Дякуємо за плідну працю та чудову підготовку учнів Резніченко Аллі Вікторівні та Мачулі Лілії Миколаївні! Пишаємося вами та бажаємо нових перемог!
