Місяць: Січень 2021

До УВАГИ всіх учасників навчально-виховного процесу гімназії!

У відповідності до розпорядчих документів всіх рівнів, наказу по гімназії від 30.10.2020 “Про зміни в організації освітньго процесу гімназії” надаємо наступну інформацію: 1. З 02.11. 2020 учні 1-4 класів навчаються в очній формі з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. 2. Учні 5-11 класів навчаються за дистанційним навчанням: https://sites.google.com/view/gimnazium27 3. Для учнів 11-х класів буде організовано проведення […]

Дорогие наши учителя!

Поздравляем Вас с профессиональным праздником! Пусть каждый день будет наполнен только положительными эмоциями, ученики радуют своими знаниями и поведением, родители не огорчают! Любви, счастья, благополучия! Очень Вас любим и ценим! Дети и родители 8-Б)

17 вересня 2020 року в дитячі юнацькій бібліотеці відбулося нагороження переможців Всеукраінського конкурсу” Юний читач”.

За підсумками конкурсу учень 7б класу гімназії №27 Мазуров Владислав прочитав 68 книг за літній період і посів ІІ почесне місце. Вітаємо Влада з перемогою і нагородою!!!

Перший раз у перший клас!

Дорогі першокласники та шановні батьки! Вітаємо вас із чудовим і хвилюючим святом – Днем Знань! Бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, а нашим першочкам – ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти вам!

Догори