Інфохвилинка до Дня Пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні президенткою гімназії Ксенією Мокрушиною було проведено інформаційну хвилинку для учнів.

Під час заходу здобувачі освіти згадали трагічні події Другої світової війни, вшанували пам’ять загиблих та усвідомили важливість миру, єдності й збереження історичної пам’яті.

Пам’ятаємо подвиг героїв. Цінуємо мир.

Інфохвилинка до Дня Пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Догори