Участь у акції “Ворогам кришка!”

Висловлюємо подяку усім, хто підтримав нашу Акцію “Ворогам кришка”. Сьогодні ми передали 4 кг пластикових кришечок Обласному центру патріотичного виховання молоді. Акцію продовжено, тож можна і надалі приносити кришечки у пункт прийому в нашій гімназії. Разом ми можемо більше!

Участь у акції “Ворогам кришка!”
Догори