День читання вголос

Чи любите ви читати, так як це любимо ми? На цьому тижні у світі відзначали День читання вголос. Учні нашої гімназії також долучились до заходів, присвячених цій події. Так, для учнів 4-х класів бібліотекарем та соціальним педагогом гімназії було організовано казкову онлайн вікторину, де учні продемонстрували свої знання українських та світових казок. А для учасників клубу спілкування “Пліч-о-пліч” було проведено марафон читання вголос, де учні почитали цікаві коротенькі оповідання українських авторів, а також уривки зі своїх улюблених книг. Обидва заходи пройшли у атмосфері творчості, піднесення та гарного настрою. Пишаємося нашими учнями та бажаємо усім цікавих книжок ♥️📚📖

День читання вголос
Догори