З 5 по 12 лютого у гімназії відбувалась наукова подія – Інженерний тиждень 2024. Сьогодні ми отримали сертифікати за участь, тож хочемо трішки поділитися тим, які досліди провели наші учні! Висловлюємо подяку учням 4-6 класів за активну участь у заході. Впевнені, що це був цікавий досвід.


З 5 по 12 лютого у гімназії відбувалась наукова подія – Інженерний тиждень 2024.
