Місяць: Квітень 2023

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці.

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків […]

Диктант про мінну безпеку пролунає на Українському Радіо

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти та науки (МОН), Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), Українське радіо та Центр з протимінної діяльності […]

РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРУ ПІДРУЧНИКІВ 6-КЛАСУ

Результати вибору електронних версій оригінал – макетів підручників 6-класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний вібір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Запрошуємо до нашої “Онлайн-бібліотеки”

Звертаємо вашу увагу на те, що на нашій навчальній платформі створено курс “Бібліотека”, який містить не тільки підручники для кожного класу, а ще й безліч цікавої інформації. Якщо ви шукаєте художню літературу за шкільною програмою – її теж можна знайти у класрумі “Бібліотека”.

Догори