Місяць: Січень 2023

До уваги випускників!

Шановні випускники! Звертаємо вашу увагу на зміну формату Національного мультипредметного тесту -2023. Цьогоріч змінюється кількість питань, збільшується час тетсування та перелік предметів, які можна обрати для складання мультитесту.

Вітаємо з перемогою!

Пишаємося нашими учнями, які в такий непростий час прагнуть саморозвитку! Учні гімназії  Тітова Олександра (10-А), Сороколіт Олексій (10-А) стали переможцями в територіальному (відбірковому) турі учнівської онлайн-олімпіади з предмету “Фізична культура” під гаслом “Активні українці” в межах Програми Президента України ” Здорова Україна”. Бажаємо успіхів та перемоги в обласному (фінальному) етапі!

Дбаємо про безпеку!

Урок для учнів 5-6 класів від спеціалістів Національної поліції міста Запоріжжя. 27.01.2022 р. спеціалістами Національної поліції міста Запоріжжя було проведено онлайн-урок для учнів 5-6 класів Запорізької гімназії №27 на тему “Безпека в умовах воєнного стану”. На занятті діти ще раз повторили та систематизували правила поведінки із вибухонебезпечними предметами, згадали правило двох стін, особливості укриттів різного […]

Створімо пісенний ланцюг єднання!

Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія №  27 започатковує флешмоб “Пісні, що єднають”, приурочений до  Дня Соборності України. Запрошуємо долучитися всіх охочих. Для цього зробіть запис обраної пісні (пісень) та поділіться ним із хештегом #пісніщоєднають Створимо пісенний ланцюг єднання разом! Пісня Volkanov “Я намалюю” Виконують педагоги та учениці гімназії 27. Малюнки та супровід гітари – учні гімназії 27.

Замислюємось про професійне майбутнє

У межах профорієнтаційної роботи 13 січня 2023 року відбулася зустріч майбутніх випускників класів правового профілю з представниками Національної гвардії України. Одинадцятикласники познайомились з системою навчання Харківської Національної академії Національної гвардії України, змогли поставити питання та поспілкуватися з військовими фахівцями.

Догори