МЕТОДИЧНА РОБОТА

Матеріали семінару для педагогів “Як говорити з дітьми про торгівлю людьми?”

Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з’явився термін ”біле рабство”, який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми. З тих пір феномен торгівлі людьми […]

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2023 в межах реалізації обласної Програми розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя Запорізької області на 2022-2026 роки та з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в Запорізькій суспільно-гуманітарній гімназії № 27 було проведено інтерактивний онлайн-захід “Говорімо українською правильно!” для вчителів закладу. Разом вчимося говорити не просто красиво, а й […]

Нові обрії співпраці

Адміністрація гімназії, учителі та представники батьківської громади  10.11.2022 р. взяли участь у круглому столі  «Концептуальні засади реалізації проекту запровадження профільної освіти в загальноосвітніх закладах м. Запоріжжя спільно з Запорізькою політехнікою». Захід проводився в межах співпраці  між університетом  та закладами середньої освіти, розвитку профільної освіти, популяризації науки та науково-технічної творчості.

Рекомендації щодо організації освітнього процесу під час несподіваних ситуацій (відсутності енергопостачання чи інтернету)

У разі неможливості продовжувати навчання в онлайн, вчитель може застосовувати асинхронний режим. Класним керівникам довести до відома учнів та батьків алгоритм роботи в разі виникнення непередбаченої ситуації: наприклад, за розкладом вчитель не вийшов на зв’язок. Тоді учні знаходять заздалегідь підготовлене вчителем завдання (у googleclass тощо) і працюють за планом. якщо учні не мають змоги приєднатися […]

Не втомлюємось працювати!

Незважаючи на період канікул, робота в гімназії іде повним ходом. 27.10.2022 було проведено нараду педагогічного колективу стосовно аналізу роботи за першу чверть 2022 н.р, обміну педагогічним досвідом під час навчання з використанням дистанційних технологій та перспективами подальшої діяльності.

ВІТАЄМО!

Учителя української мови та літератури Жирову Наталію Олексіївну з призначенням Премії міського голови -2022. Педагог нагороджена за  визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління. Бажаємо творчої наснаги, визначних успіхів у роботі та натхнення!

Круглий стіл “Інтеграція освіти, науки і бізнесу”

23 вересня 2022 педагоги гімназії долучились до участі у ХІ Міжнародному круглому столі “Інтеграція освіти, науки і бізнесу” на платформі Zoom. Дякуємо за співпрацю Запорізькому національному університету!

УЧАСТЬ У ПЕДАГОГІЧНІЙ ВИСТАВЦІ “ОСВІТА ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ- 2022”

Роботи педагогів гімназії, представлені у різних номінаціях на виставці «Освіта Запорізького краю-2022», були відзначені дипломами: Колективний досвід заступника директора Прилепської В.В., соціального педагога Єрьоменко Ю.В., учителя інформатики Копиловського В.М. «Моніторинг соціально-психологічного стану здобувачів освіти засобами авторської цифрової програми «Variantv. 4.2.», блок «Психологія» (Диплом І ступеня) Досвід учителя української мови та літератури Жирової Н.О. «Формування компетентної […]

Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році

Під час освітнього процесу учителями гімназії використовуються чинні  Інструктивно-методичнірекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів/інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році (наказ МОН України№ 1/9530-22 від 19.08.2022).

Догори