Випускний 2020 !

Дорогі мої, любі діти  –  випускники, Сьогодні в  урочисте та  найвеличніше свято – ми проводжаємо вас  життєву дорогу 
          Життя кожної людини починається світанком її душі – дитинством, яке залишається в пам’яті як щось потаємне і світле. Це шкільні роки – це 3000 днів, 3000 ранків, коли ви прокидались, не додивившись своїх найзвабливіших снів. Це 3000 вечорів за книжками і зошитами, відмова від  улюбленого   фільму та багато іншого.   Тут ви знайшли справжніх друзів, відчули смак першого поцілунку.

Скільки лабораторних, самостійних та контрольних ви виконали за цей час! Скільки ручок і зошитів списали, поки цей день настав!
Скільки разів ви думали:«Ну коли це, нарешті, все скінчиться?»
 І ось воно… Все… Скінчилося … Для вас настала найбільш хвилююча мить. Мить, що її ви запам’ятаєте на все життя. Мить, коли ви отримаєте документ про свою зрілість і самостійність.
Друзі! Сьогодні ви вступаєте в нове доросле життя, але скільки б вам не було років, де б ви не жили, при згадці про рідну гімназію  у вас завжди сильніше битиметься серце.

То ж особисто бажаю  цінувати  шкільну  дружбу знайти себе, своє місце в житті, вирости й вижити, залишатись завжди  людиною – що є святішого й дорожчого у світі?! 

Не припиняйте вчитися відповідальності, вчитися доброти, професійності,   вчитися мудрості, і ніколи не здаватись, іти вперед і не зупинятись ні на мить!

Щедрості долі вам бажаю, теплоти наснаги і задоволення від кожної вашої справи!

        Мрійте, втілюйте свої мрії в життя, вдосконалюйтесь, творіть!

Не забувайте дякувати своїм батькам, які завжди вам допомагають, підтримують і в будь – яку хвилину  поруч з вами.

Ми шануємо кожен ваш крок до  мети!

І будь коли ви можете звернутись при потребі до кожного з нас.  Пам’ятайте!  Ми – разом, а  разом ми – сила!

Випускний 2020 !
Догори