Останній дзвоник 2020
Ось і настав цей незвичайний день, день святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Тому що це день розставання з гімназією, рідними затишними стінами, такими знайомими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, які скільки душі, серця і знань вклали в кожного з своїх випускників. Залишилися позаду і казковий світ пізнання, і щире спілкування, а попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила, але боляче лишати рідні місця, де пролетіло 11 трепетних неповторних літ.
Ми не забудемо тебе, рідна гімназіє !
Останній дзвоник 2020!
