Вітаємо з перемогою!

Починаємо навчальний рік з перемог!

Вітаємо ученицю 7-А класу Ксенію МОКРУШИНУ та ученицю 8-А класу Аміну РАГІМОВУ із перемогою у Відкритому обласному конкурсі банерів “Український Захисник -це…”! Робота наших дівчат отримала Диплом І ступеня у номінації “Відео артскрайбінг”. Вітаємо дівчат, зичимо нових досягнень та перемог! Пишаємось вами🥹❤️

Вітаємо з перемогою!
Догори