ВІТАЄМО!

Вітаємо ученицю 7-А класу Альбіну ВІТКОВСЬКУ та вчителя біології та екології Вікторію МІТУРИЧ із перемогою у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “День зустрічі птахів” ( ІІ місце)! Бажаємо нових досягнень та перемог!

ВІТАЄМО!
Догори