У День Пам’яті та Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні для здобувачів освіти гімназії було проведено інформаційну хвилинку. На зустрічі поговорили про роль України у перебігу ІІ Світової війни, про втрати, понесені українськими землями та про боротьбу, що триває зараз. Відзначили важливість Пам’яті про ці події та вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав своє життя заради миру та Перемоги.
Пам’ятаємо![]()


День Пам’яті та Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні
