Семінар на тему “Профілактика професійного вигорання”

Продовжуємо підготовку до другої чверті! Сьогодні для педагогів гімназії було проведено семінар на тему “Профілактика професійного вигорання”. Організували даний захід студентки ВСП “ЕПФК” ЗНУ Бахір Анастасія та Гриць Крістіна спільно із психологічною службою гімназії. На зустрічі поговорили про симптоми та стадії професійного вигорання а також визначили шляхи профілактики даного явища. Дякуємо за корисну інформацію та цікаву взаємодію!

Семінар на тему “Профілактика професійного вигорання”
Догори