Сьогодні на інфозустрічі із практичним психологом та соціальним педагогом учні нашої гімназії говорили про кібербезпеку та медіаграмотність. Закріпили правила безпечної поведінки в мережі, які наразі є дуже актуальними, а також повторили правила фактчекінгу та протидії дезінформації, зокрема з боку ворога та з питань європейської інтеграції України.![]()
![]()
![]()



Урок медіаграмотності та протидії дезінформації
