Вітаємо учня 5-А класу Данагуляна Нарека із перемогою у обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні та авторської поезії “Україна – це Ми”!
Нарек посів І місце у номінації “Вокальне мистецтво”. Пишаємось нашим талановитим учнем!


Вітаємо з перемогою!
