З 4 по 11 жовтня у нашій гімназії було організовано заходи в межах ІV Міжнародного уроку доброти присвяченого домашнім та безпритульним тваринам.
Здобувачі освіти знайомились із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, поділилися світлинами своїх домашніх улюбленців і навіть організували волонтерську акцію, яка завершиться 17.10.
Ми ще раз переконалися у тому, що відповідальне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим!




ІV Міжнародний урок доброти
